Делюкс Стек з Чимічуррі Саутсе

0 Comments

Делюкс Стек з Чимічуррі Саутсе

Що таке Чимічуррі

Чимічуррі – це фактично сирий соус, який використовується як компонент для приготування їжі. а також як приправа для обіднього столу до м’яса на барбекю. Виявлений як в аргентинських. так і в уругвайських продуктах, соус доступний в екологічно чистих (chimichurri verde). а також червонуватих (chimichurri rojo) варіаціях. Насправді він виготовляється з ретельно нарізаної петрушки, подрібненого часнику, оливкової олії, орегано, а також червоно-червоно-білого склянки червоного або білого винного оцту. Чимічуррі фактично постійно готують із ретельно нарізаної петрушки, однак інші використовувані приправи відрізняються.

Чимічуррі – це фактично сирий соус, який використовується як компонент для приготування їжі. також як приправа для обіднього столу до м’яса на барбекю. Виявлений як в аргентинських, так і в уругвайських продуктах, соус доступний в екологічно чистих (chimichurri verde), а також червонуватих (chimichurri rojo) варіаціях. Насправді він виготовляється з ретельно нарізаної петрушки, подрібненого часнику, оливкової олії, орегано, а також червоно-червоно-білого склянки червоного або білого винного оцту. Чимічуррі фактично постійно готують із ретельно нарізаної петрушки, однак інші використовувані приправи відрізняються. Додавання червонувато-червоно-білого склянки червоного або білого винного оцту, часнику, натрію, темного перцю, орегано, червонуватого перцю, а також соняшникової або навіть оливкової олії насправді є звичайним явищем (а також обпалюється теплою водою)

Що таке стейк

Стейк, який також у деяких випадках називають «стейк з яловичини», насправді являє собою м’ясо, зазвичай нарізане по всьому волокна м’язової маси, можливо, що складається з кістки. Насправді його зазвичай готують на шашлику, але його також легко можна смажити на сковороді. Стейк також можна легко приготувати в соусі, як стейк, так і пиріг з нирками, або навіть подрібнити, а також створити прямо в котлетах, як-от бургери.

Крім худоби, стейки також часто зменшуються від різних інших домашніх тварин. зокрема бізонів, верблюдів, кіз, коней, кенгуру, овець, страусів, свиней. північних оленів, курей, оленів, а також зебу, на додаток до різних видів риба, особливо лосось, а також велика риба, як-от риба-меч, марлін та акула. Для деяких видів м’яса, як-от свиня, баранина, а також баранина, шевон. а також телятина, ці скорочення насправді часто описують як відбивні. Деяке оброблене м’ясо, як-от дичина, насправді зазвичай використовується як стейк.

Винятки, за допомогою яких м’ясо фактично нарізають разом з волокнами. полягають у тому, що стейк спідниці виходить із домашньої тарілки, стейк з боків, що надходить від м’язової маси шлунка, а також стейк сріблястий, що виходить із корейки, а також з 3 реберних кісток. У більшому відчутті, рибні стейки, стейки з фаршу. стейки зі свинини, а також набагато більше асортиментів стейків насправді розуміються.

 

 

SKRONKER

інгредієнти

 • 1 пучок плосколистої петрушки
  8 зубчиків часнику, подрібнених
  3⁄4 склянки оливкової олії першого віджиму
  1⁄4 склянки червоного винного оцту
  1 долька лимона (сік)
  1 столова ложка нарізаної кубиками червоної цибулі
  1 чайна ложка сушеного орегано (за бажанням)
  1 чайна ложка чорного перцю
  1⁄2 чайної ложки солі
  нарізати м’ясо

інструкція до соусу

 • Бобову петрушку подрібнити в процесорі.
  Додайте решту інгредієнтів і перемішайте.
  Розділіть соус на рівні частини.
  (Половину використовувати для поливання або маринаду).
  (Другу половину використовуйте для обслуговування столу)

інструкція до м’яса

 • нарізати баранину на 3 1/4
  Олію і рослинне масло і додайте на вогонь, помішуючи, 4-5 хвилин. о
  Додайте трохи олії і обсмажте баранину.
  Помий це.
  полити стейк соусом чиммічурі