Червоний апельсин

0 Comments


Червоний апельсин

Червоний апельсин — це органічний продукт гесперидії (товста шкірка), який містить водорозчинні барвники, які називаються антоціанами. Зі специфічним pH і низькими температурами ввечері тканина апельсина може набувати тьмяно-бордового відтінку, який дехто зображує відтінком крові. Південне Середземномор’я, зокрема Італія, Сицилія, Мальта та Іспанія, має відповідні обставини, і кров’яні апельсини почали вирощувати там з 1700-х років. Вони також були ефективно розроблені на різних масивах суші в подібному масштабі, як південна Італія, пам’ятаючи Техас і Каліфорнію в північноамериканській країні Сполучених Штатів.

Розповіді в Інтернеті про те, як люди з помаранчевими лісами лякалися, знайшовши криваво-помаранчеву тканину, коли їхнє дерево (я) у будь-якій точці залишало помаранчевий відтінок всередині. У більш усталені часи власники боялися пошкодження неприємним сусідом або магічного вилуплення на своїй апельсиновій плантації. Як би там не було, що можна сказати про смак? Фарбування пропонує альтернативний смак, тож це те, що люди очікують, і в ньому може бути ознака дійсності: кращий, терпкіший або соковитіший.

УНІКАЛЬНІСТЬ Blood Orange

Кривавий апельсин просить багатьох, хто потребує дивовижних речей, зустрічей і (у цьому прикладі) їжі. Начебто натуральний продукт схожий на різні апельсини, але коли один відкривається, запитується відповідь, щоб хтось, хто живе за межами районів, де їх вирощують і їдять, мав і їв вільно. Смак видається більш приємним у світлі неосвіченої реакції громадськості на присутність кривавого апельсина та випадково, що той, хто його їсть, демонструє суперечливий менталітет. «Що, ти не маєш навіть туманного уявлення, що це таке? Тобі було б ідеально більше подорожувати (як я роблю)».

Чи може в будь-який момент дивна зовнішність кривавого апельсина дати їдцю можливість сказати щось про себе? З якої причини марно говорити про дивний зовнішній вигляд цього органічного продукту? Осмисліть це; поділитися ним; показати свій набір досвіду. Можливо, що стосується вас, це буде смачніше, оскільки ви досягли того, щоб зрозуміти його іншим у цьому світі. Ви можете піти далі й повідомити своїм натовпам, що кривавий апельсин, річ цього світу, створив той, хто справді зосереджується на них і запрошує їх на контакт.